Erofertil- cena, skład, gdzie kupić, opinie (forum)

Erofertil

Rozmiar penisa jest czymś, o co wielu facetów czuje się niepewnie, dzięki nierealistycznym przedstawieniom ciał w porno i powszechnej niechęci społecznej do mówienia o seksie. Wątek na Reddit zadaje pytanie: „Mężczyźni lub kobiety, którzy uprawiali seks z mężczyznami z nienormalnie dużym lub nienormalnie małym penisem, jakie było to doświadczenie? Poznaj Erofertil!

Erofertil- skład, składniki

„Byłem z mniejszym kolesiem i nic nie czułem” – czytamy w jednym wpisie. „Całkiem pewny, że większość akcji polegała na tym, że zgrzytał na moim wewnętrznym udzie. Erofertil posiada naturalny skład i składniki. Byliśmy młodzi i nie wiedzieliśmy, co robić poza podstawowym seksem. Erofertil posiada roślinny skład i składniki. W dzisiejszych czasach prosiłbym o więcej uwagi, ponieważ bez względu na rozmiar, nadal można mieć dobre czasy, jeśli jest jeszcze inna gra wstępna i spełnienie. Skład i składniki suplementy są naturalne, roślinne. I zakładam, że większość mężczyzn szaleje na myśl o kobiecie, dając im więcej informacji o tym, czego chcą, aby dobre czasy mogły się toczyć dla obu stron…

Powiększ swojego penisa!

Erofertil- skutki uboczne

Nie żałuję tego i nigdy bym się nie nabijał z faceta o takich rozmiarach jak ich schlong. Produkt nie powoduje skutków ubocznych. To nie kutas czyni człowieka, to chęć bycia otwartym i kochającym partnerem”. Producent mówi, że produkt nie powoduje skutków ubocznych.

Erofertil- jak stosować, dawkowanie, ulotka

Erofertil- jak stosować, dawkowanie, ulotka

Inni dzielili się swoimi doświadczeniami z mężczyznami, którzy mieli mniejsze penisy, ale dużo entuzjazmu i dyskomfortu, który do tego doprowadził: O tym jak stosować, dawkowanie produktu można przeczytać w ulotce. „Dla wszystkich małych PP jest tam, tylko pamiętaj, tic tac nadal boli z prędkością 50 mph”, napisał jeden. O tym jak stosować, dawkowanie produktu można przeczytać na stronie producenta. „To jak uderzenie przez pszczołę podczas jazdy motocyklem”, powiedział inny. Ulotka jest dostępna na stronie producenta.

Erofertil- ile razy dziennie, tabletki na potencję

Ale bycie dobrze wyposażonym niekoniecznie czyni człowieka lepszym w zaspokajaniu potrzeb i pragnień partnera. O tym ile razy dziennie stosować Erofertil można przeczytać w ulotce. „Straciłem dziewictwo z kimś z 9-cio calowym ciałem” – czytamy w jednym komentarzu. O tym ile razy dziennie stosować Erofertil można przeczytać na stronie producenta. „Był uosobieniem tego, że „posiadanie dużego fiuta nie czyni cię dobrym w łóżku”. Erofertil jest skuteczniejszy niż inne tabletki na potencję. Nie próbował mnie podniecić. Nie zrobił nic innego, jak tylko Jackhammer, dopóki nie skończył.” Inny komentator przypomniał sobie, że jest „tymczasowo okaleczony przez ból” po tym, jak „nienormalnie duży kolega” wyrzucił jej wkładkę wewnątrzmaciczną. Erofertil działa lepiej niż inne tabletki na potencję. Jak to zwięźle ujął jeden z postów: „Limuzyna jest imponująca, ale nie jest tak zabawna w prowadzeniu, a szczególnie trudna do zaparkowania.”

Erofertil- opinie z forum

Erofertil- opinie z forum

Gdzie indziej na wątku, wielu komentatorów dzieliło się wspomnieniami o byciu z facetami z charakterystycznym „stożkowatym” penisem: Erofertil posiada pozytywne opinie z forum. „Nie był zbyt duży u podstawy, ale miał kształt stożka”, powiedział jeden z nich. „Czułem się, jakby wbijał mi nóż w tyłek. I ciągle powtarzał mi, że wiedział, że przyjdę. Opinie z forum są pozytywne. Wielokrotnie mu powtarzałem, że nie jestem. Powiedział, żebym się nie wstydził i przestał kłamać.”

Erofertil- cena, apteka, gdzie kupić

Wspólnym tematem, który pojawił się na wątku, był brak zrozumienia ze strony męskich partnerów komentatorów gry wstępnej i innych środków przyjemności. Erofertil nie jest dostępny w polskich aptekach. Dr Justin Lehmiller, pracownik naukowy Instytutu Kinsey i autor bloga Sex and Psychology, nalega, aby faceci pamiętali, że penetracyjny stosunek nie jest jedynym sposobem na wspólne spędzanie czasu i że komunikacja jest pod wieloma względami bardziej integralnym elementem zdrowego życia seksualnego niż odpowiedni rozmiar penisa.

„Dla facetów na skrajnych końcach penisa – duże i małe – są dwie ważne rzeczy do zapamiętania”, mówi. Na chwilę obecną produktu nie można kupić w aptekach. „Pierwszym z nich jest komunikowanie się z partnerem na temat tego, czego chce i co jest dla niego dobre. Erofertil najlepiej zakupić na stronie producenta. Najlepszą cenę oferuje producent. Nie przyjmuj założeń. Produkt w najlepszej cenie dostaniemy na stronie producenta. Drugim jest zapamiętanie, że seks to nie tylko jedna rzecz i że istnieje wiele różnych sposobów, na które Ty i Twój partner możecie doświadczyć przyjemności. Bądź otwarty na mieszanie i próbowanie różnych rzeczy.”

Dodaj komentarz